• header_01.png
  • Header_02_new.jpg
  • header_03_new.jpg

EVALUATIE VIERKRACHT - LAAT JE HOREN

Sinds september 2019 is het experiment Vierkracht gestart op zoek naar nieuwe vormen van vieren, leren en elkaar ontmoeten. Hierbij zijn doelen gesteld over wat we wilden bereiken en hoe we dit wilden bereiken. Met de direct betrokken van Vierkracht is er een tussen evaluatie uitgevoerd. Nu geven we het woord graag aan u!

Dit is van belang, zodat de Kerkenraad op basis van uw/ jullie input kan bespreken of en hoe we verder zullen gaan met Vierkracht. Zo krijgen we ook een beeld of we op de goede weg zijn en hoe we Vierkracht meer draagvlak en inbedding kunnen geven in de gemeente.

De enquête kunt u/je vinden de via deze LINK en er zullen een aantal gedrukte exemplaren beschikbaar zijn om na één van de diensten in te vullen. We roepen iedereen op, ongeacht leeftijd, om input te geven voor de evaluatie!

Namens de Kerkenraad - Friso Smits

Welkom

De Tuindorpkerk is een eigentijdse protestantse (PKN) gemeente met leden van alle leeftijden.   Lees meer   Klik hier voor de Flyer

Aanmelden Kerkdienst 13 december

Ivm Corona kun u zich Hier aanmelden voor 13 december

Communicatie

Digitale communicatie binnen onze kerk wordt hier uitgelegd:   Lees Meer...  

Collectes

Collecteren in Corona tijd:   Lees Meer...  

Verhuur van zalen in de Tuindorpkerk

Agenda

Toon complete agenda

Mozaiek online bekijken (bij Issuu)

Mozaiek downloaden als PDF

klik hieronder voor:

foto albums, klik!

Login

Welkom

Aanmelden voor de nieuwsbrief

captcha