• header_01.png
  • Header_02_new.jpg
  • header_03_new.jpg

Enquête Vierkracht – graag reageren

Je hebt nog maar tot zondag 8 november de tijd om de enquête in te vullen voor de evaluatie van de Vierkrachtvieringen. We vinden het heel belangrijk om te weten hoe jullie er tegenaan kijken. Gaan we door en als we doorgaan, hoe willen we dat dan doen. Een apart gemeenteberaad zou op zijn plaats geweest zijn, maar dat zit er nu niet in. Dat maakt het belang van de enquêtes zo groot. Tot nog toe hebben er twintig mensen gereageerd, waarvoor dank, maar hopelijk komen er nog veel meer reacties binnen. Voor het invullen kun je hier terecht. Het is vooral handig als je de enquête digitaal invult, maar op papier kan ook. Er liggen exemplaren in de kerk, maar als je de scriba belt of mailt, doen we er eentje bij je door de bus.

Welkom

De Tuindorpkerk is een eigentijdse protestantse (PKN) gemeente met leden van alle leeftijden.   Lees meer   Klik hier voor de Flyer

Aanmelden Kerkdienst 13 december

Ivm Corona kun u zich Hier aanmelden voor 13 december

Communicatie

Digitale communicatie binnen onze kerk wordt hier uitgelegd:   Lees Meer...  

Collectes

Collecteren in Corona tijd:   Lees Meer...  

Verhuur van zalen in de Tuindorpkerk

Agenda

Toon complete agenda

Mozaiek online bekijken (bij Issuu)

Mozaiek downloaden als PDF

klik hieronder voor:

foto albums, klik!

Login

Welkom

Aanmelden voor de nieuwsbrief

captcha