Zoals wellicht bekend is de Mozaïek toe aan zijn laatste editie. De nieuwsbrief en de website zijn al een tijd de vaste bron van nieuws in en uit de Tuindorpkerk. In deze laatste meters van de Mozaïek is het nu echt tijd om deze fakkel daadwerkelijk los te laten. Op 13 april verschijnt ons laatste nummer.
Het is dan ook toepasselijk om juist via dit medium een oproep te doen aan alle lezers van ons kerkblad!
In de laatste editie van de Mozaïek blikken we graag terug met onze lezers. we willen dan ook graag van jou als lezer weten:
Als ik de Mozaïek in de bus krijg, is het eerste dat ik lees: …
Waarom ging je altijd juist naar dit artikel op zoek? En welke artikelen/rubrieken zijn je bijgebleven? Kort gezegd, we horen graag jouw mooiste herinneringen aan ons kerkblad. Op deze manier zwaaien we de Mozaïek op een feestelijke manier uit. Het mag lekker kort zijn, zo kunnen we alle inzendingen een mooi plekje geven.
Alle bijdragen zijn welkom op redactietk@gmail.com. De deadline voor inzenden is 18 maart.
Alvast hartelijk dank!
Reitze Verkerk
Redactie Mozaïek
