Het is nog ver weg, maar over een half jaar is het zomer. En dan organiseren we weer een zomerexpositie. Voor en door mensen uit de Tuindorpkerk, en uiteraard zijn ook Pauluskerkers weer van harte welkom om mee te doen. Bovendien doen enkele bezoekers van Villa Vrede dit keer ook mee aan de expositie.
Maak een schilderij, foto, ruimtelijk werk, collage, wandkleed of een ander kunstwerk dat als thema heeft: Grenzeloze Gastvrijheid.
Een uitdagend thema waar je alle kanten mee op kunt. Hoe zou jij dit thema verbeelden?
Schilder je een stilleven van een feestmaal? Fotografeer je een Marokkaanse theeceremonie? Of verbeeld je de begrippen grenzeloosheid en gastvrijheid liever op een overdrachtelijke manier? Waarbij het bijvoorbeeld gaat over vluchtelingen die veiligheid zoeken, of over hoe je je grenzen aangeeft.
Meer inspiratie nodig?
Sluit dan aan bij de inspiratiesessie, die de Kunst- en Interieurcommissie van de Tuindorpkerk organiseert op verzoek van enkele gemeenteleden. We gaan samen brainstormen over Grenzeloze Gastvrijheid en hopen elkaar te inspireren met ideeën en beelden om dit thema te verbeelden.
Op zondag 12 januari, om 11.30 uur in Huis in de Wijk bij de Tuindorpkerk.
Als je wilt meedoen met de inspiratiesessie, of je hebt er vragen over, stuur gerust een mail naar Gea Konieczek (GeaKonieczek@gmail.com) of Kersten Meijnen (Kersten@gerb.nl).
Leuk als we je ontmoeten op 12 januari!
De zomerexpositie Grenzeloze Gastvrijheid wordt gehouden van half juli tot begin september 2025. Wil je je nu al aanmelden voor de zomerexpositie, mail dan naar kit@tuindorpkerk.nl.